KATKA SZCZEPKOWSKA
Kategorie
Blog

WSPÓŁPRACA Z MAGAZYNEM MODOWYM

Czy istnieje współpraca jak z bajki, tak jeśli istnieje zaufanie, otwartość. Moja współpraca z Glasses Project należy do tych wymarzonych. 5 lat współpracy 10 numerów – okładki, edytoriale, zdjęcia produktowe, zdjęcia do wywiadów. 350 stron tego magazynu to moje zdjęcia i mogę powiedzieć wow i dziękuję!

 Każda okładka to inna historia, inna wizja, wyzwanie. Dostałam szansę na pokazanie tych kolorów i pomysłów, które mam w głowie. Nie ma nic cenniejszego, może dlatego współpraca trwa już tyle lat.

Cieszę się jak mogę rozwijać współpracę w dłuższym okresie czasu, dzięki temu mogę pokazać swoją kreatywność, zmierzyć się z projektami, które są wyzwaniem i nie są oczywiste – tak było np. przy sesji dla właściciela marki Maybach Accessory, na torze samochodowych Nurburgring czy zdjęcia które zrobiłam w Muzeum ognia dla niemieckiej marki Eschenbach. 

Możliwość poznania klientów – niebywałych osobowości, odwiedzenia ich pracowni to coś wyjątkowego, co lubie w tej pracy, tak mocno jak tworzenie zdjęć. Kto nie marzy o sesji foto w Wenecji, o która poprosili mnie projektanci z marki Look by Italia. Ja dostałam taką szansę i bardzo za nią dziękuję.